Търси
Монтажник на корнизи и щори

валидна до 31.10.2024

             МОНТАЖНИК НА КОРНИЗИ И ЩОРИ

Търсим сръчен човек, който взима размери за щори и корнизи и ги монтира ги при клиенти.

Нашия клиент ви предлага стартова заплата от 1650 чисто и ваучери за храна, трудов договор, служебен автомобил за извършване на монтажите, телефон.

Моля изпратете ваша работна автобиография на електронната ни поща или се обадете на телефон 0882420894

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Професионален опит за монтаж на корнизи и щори;
Организиране и планиране на работния ден
Умения за работа с инструменти и спазване на правилата за безопасност
Посещения при клиенти и шофиране в гр. София

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪНЖОСТТА

Сръчност и технически умения и грамотност
Активен шофьор категория В
Умение за работа в екип;
Общителност, организираност, умения за работа с клиенти
Усет към детайлите и прецизност

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително № 2277 от 19.05.2017.