English
Български
Търси
Сътрудник прождажби

валидна до 30.09.2024

Търсим за свой клиент търговска фирма

Сътрудник продажби за шоурум
Търсим позитивен човек, който има опит в продажбите на интериорен текстил и желае да работи в шоу рум.

Нашия клиент ви предлага  стартова заплата 1700 лв. нето  и ваучери за храна, трудов , договор, работно време от понеделник до петък от 9 до 18. Местоположение на шоу рума бул. България

Моля изпратете ваша работна автобиография на електронната ни поща

ОТГОВОРНОСТИ

Работи в шоурума на компанията с крайни клиенти;

Консултира клиентите при избора им на интериорен текстил

 Обработва  получените поръчки на клиенти, за пердета, щори или друг вид услуги от интериорен текстил

Следи сроковете на доставка и след потвърждение на заявките, изпраща информация на всеки един клиент по имейл или друга електронна форма и телефон

Периодично се запознава с новите артикули на фирмите доставчици;

Провежда срещи с клиенти и представя стоките и услугите на фирмата

Комуникира с останалите отдели в компанията.

ИЗИСКВАНИЯ:

Професионален опит в областта на продажбите е предимство;

Компютърна грамотност.

Умения за работа в екип;

Способност за приоритизиране на време и проекти;

Умения за консултиране на клиенти

Владеене на чужди езици е предимство;

Качества и умения: организираност, умения за преговори, умения за комуникация с клиенти, административни умения, общителност и положително мислене ориентирано към постигане на резултати

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително № 2277 от 19.05.2017.

АН-МАРИ 2 СОФИЯ ЕООД